La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

1

Ale Guardiola to nigdy nie potrafił jakoś zespołu ułożyć w defensywie. Jak oni nie mają kontroli nad meczem, że nie posiadają jakoś piłki i jest chaotycznie w ich grze to ich obrona jest jak ser szwajcarski, dziura gdzie się tylko da. I tak było od zawsze kiedy jest trenerem w sumie.

konto usunięte

0

@partymaker Guardiola nie ogarnie tego bez transferów. To może być początek rozpadu City

0

@partymaker No i dokladnie tak samo było od lat u nas w defensywie.

1

@MesQueUnClub96 Myślę, że przedłużył kontrakt tylko dlatego, że nie chce odchodzić i zostawiać po sobie syfu i odbudowa zespołu to będzie dla niego swego rodzaju wyzwanie. Jeszcze w takiej sytuacji w karierze nie był, więc to coś nowego. Z tym, że on nie będzie budował w boleściach tylko wyda w lato z 400 baniek na transfery.

0

@LukaszFan Tylko spójrz kto nas trenował. Same placki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?