La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

9

"Na 7,5 roku więzienia skazano kobietę, która przez niemal trzy lata ukrywała dziecko - informuje policja z Cheshire w zachodniej Anglii. Dziewczynka "nigdy nie zaznała światła dziennego ani świeżego powietrza" - BBC cytuje oskarżycieli w procesie kobiety.

"Na skutek działań kobiety dziecko słabo się rozwijało, było niedożywione, a także cierpiało na szereg schorzeń" - czytamy w komunikacie policji. Z opisu BBC wynika, że w momencie odnalezienia niemal 3-letnia dziewczynka wyglądała jak 7-miesięczne niemowlę.

Dziewczynka przez całe życie była trzymana w szufladzie i nigdy nie wyszła na zewnątrz.

Jak wynika z oświadczenia policji w Cheshire, w lutym 2023 roku opieka społeczna otrzymała informację, że w jednym z domów w tym mieście ukrywane jest małe dziecko. Według relacji BBC jeden z gości kobiety usłyszał płacz i postanowił zgłosić to służbom. Pracownica opieki społecznej odkryła pod wskazanym adresem dziewczynkę urodzoną trzy lata wcześniej".

Dziecko niby miało być ukrywane w sypialni przed własnym rodzeństwem i ojcem dziecka. Nie wiem, jak to mogło się stać, że nikt nie zauważył, nawet partner kobiety, który podobno miał często być w domu, że w domu jest dziecko. Przecież ta kobieta też musiała być w ciąży i gdzieś musiała urodzić.

3

@NeroTFP1 Maskara, że do czegoś takiego dochodzi jeszcze w 21 wieku w cywilizowanym kraju....
Mam nadzieję że jakoś to dzieciątko się rozwinie, choć podejrzewam że do końca życia będzie czymś obciążone z powodu tego co "matka" jej zrobiła.

4

@NeroTFP1 Proponuję jednak odkurzyć szubienice. Przecież to się głowie nie mieści...

3

@NeroTFP1 No i co w takiej sytuacji da więzienie? Że ona sobie wszystko przemyśli i się zresocjalizuje? Przecież to jest całkowicie nieuleczalny przypadek, który nigdy nie będzie zdolny do funkcjonowania w społeczeństwie, a oni ją wypuszczą za kilka lat z powrotem na ulice.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?