La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

6

Po dłuższym czasie skoro na razie nie ma jak pracować i na studiach luźniej to wracamy do Gothiczka drugiego
https://zapodaj.net/plik-GPi9HAV7Sm

@MesQueUnClub_87 @macio_944 @Jakchcesz @Szklaner @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @esem91

0

@Kgorecki2500 Zaloguj się do życia

1

@Kgorecki2500 pracować można zawsze gdzie indziej :D

1

@Kgorecki2500 Zgadniesz w co teraz gram?

0

@MesQueUnClub_87 W Tomb Raider?
@mrboom Też prawda ale już nie będę nigdzie szukał pracy na pół etatu na dwa miesiące. W lutym już może będzie na tyle ciepło by wyciągsć rower :)

1

@Kgorecki2500, mordeczko, a pierwszą część skończyłeś?

1

@esem91 Oczywiście.

0

@Kgorecki2500 bez moda to az dziwnie wyglada.
Jak za mlodu jak hardcorowiec ogrywalem czyszczac wszystko w G2NK gre konczylem w 80h. Pierwsze przejscie zmodem 380h :D

0

@Kgorecki2500 Mnie ciekawi ten remake jedynki. Popatrzę na YouTube jak to wygląda. Chociaż wątpię żebym w to zagrał. Wiem że to trochę sprzeczne. Na pewno będzie inny dubbing i to mnie odrzuca. Tak jak w Warcrafcie reforged jak usłyszałem nowy to wywaliłem. Tyle że w Warcrafcie da się zmienić na stary (zamienić pliki) tu raczej będzie to niemożliwe bo to nie będzie Gothic 1 do 1.

0

@Kazragore mam podobnie, ale cos czuje, ze moderzy sie do tego dorwa i tam gdzie bedzie mozna to podmienia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?