La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

1

Szybko poszło...


0

@urbipl ech... Wczoraj Sikorski uzgodnił wszystko na trochę wyższym szczeblu, niż nasz i ich IPN.
A to sprostowanie odnosi się do czegoś innego.

1

@Safrani Ja od początku w to nie wierzę.Grają w swoje gierki,niby wszystko uzgodnione na wyższym szczeblu.Ipn deklaruje gotowość 24 h do rozpoczęcia pracy, zobaczymy co stanie na przeszkodzie.

0

@urbipl jeśli chodzi o IPNy, to nie wierzę ani jednym, ani drugim. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby Ukraiński IPN specjalnie utrudniał, jak i to, gdyby nasz IPN czegoś im nie wysłał.
Między innymi dlatego Sikorski załatwiał wszystko na poziomie ministerialnym.

0

@Safrani No tak ale obowiązuje tam też prawo .

0

@Safrani Na ten moment to mówi że załatwi. Zobaczymy czy się wyrobi do wyborów i co będzie dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?