- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
0
A co tam Messi robi, że go nie będzie na obchodach?
3
@Marian_Pazdzioch Messi ma już na 29 listopada pewne zobowiązania uzgodnione kilka miesięcy temu, z których nie może zrezygnować.
2
@Zoker xDDDDDDDD
0
@Marian_Pazdzioch Hmm?
1
@Zoker Marian myśli, że Messi siedzi cały dzień przed telewizorem jak Ferdek Kiepski i nie ma żadnych umów, spotkań oraz interesów. Te zobowiązania dotyczą jego obecnego klubu Inter Miami.
2
@MesQueUnClub_87 hmm... A to nie jest tak, że rocznica wypada zawsze w ten sam dzień i o tym było wiadomo od dawna? I można sobie spotkania planować inaczej, jeśli komuś zależy?
Nie wiem, choć się domyślam.
2
@MesQueUnClub_87 Jeszcze z tego co kojarzę, to władze klubu wyskoczyły z tym na ostatnią chwilę. Nie spodziewali się chyba, że 125 rocznica się zbliża. Niespodziewane wydarzenie.
2
@Safrani A to nie jest tak, że trzeba najpierw dostać zaproszenie od zarządu klubu i nie dostał go kilka miesięcy temu? Nie wiem, ale się domyślam. Jeżeli to Inter coś organizuje to jak jeden zawodnik może sobie to zaplanować inaczej? Zabawny jest ten obóz podważający nieustannie przywiązanie Messiego do klubu :D Grał tu tylko, żeby nas wydoić i mu nie zależy ;) Takiej wersji się trzymajmy.
0
@MesQueUnClub_87 ja nigdy nie twierdziłem, że grał, żeby nas wydoić.
0
@Safrani Tak, ale Twój komentarz trochę zabrzmiał jak tych ludzi co piszą, że Messi zapomniał szybciutko o Barcelonie bo nie pogratulował wygranej na Instagramie. "Domyślasz się" że mu nie zależy. Pamiętajmy również o tym, że między Messim, a Laportą są nadal chłodne relacje.
0
@MesQueUnClub_87 Myślisz, że gdyby Messi naprawdę chciał to by nie przyleciał? Nie zgodziliby się dla Messiego?