La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

20

@VegetaPolska to gigachad niema kobiety i niema problemów odwali 8 h pracy ,obejrzy skoki i zadowolony.

konto usunięte

0

@gumaz największym chadem jestem ja

0

@MesQueUnClub96 nie wiem ,czy to coś ci mówi ale większym od ciebie chadem jest OLLIE BEARMAN

6

@MesQueUnClub96 Chyba biorąc pod uwagę tylko twoją piwnicę.

0

@gumaz jeszcze awanturka, trochę nerwów przy fifce, może jakiś serial.

0

@VegetaPolska jakbym komplementował ekipę do awantury to biorę ciebie i @FcPortoFan1999 i będziemy z kategorii Sport vabank

0

@gumaz no i nie wspominając o meczu Realu. A co do awanturki.. cóż, na to jestem za głupi trochę, chociaż parę odpowiedzi znałem. Mimo wszystko pytania z przed 20 lat były dużo trudniejsze.

0

@VegetaPolska ja licytacja @FcPortoFan1999 wiedza a ty atmosfera Vegeta

0

@gumaz Dobrze potrafisz licytować? I przede wszystkim szybko?

0

@FcPortoFan1999 tak znam ten program obcykany wiem co robić , napewno bym nie zrobił błedow takich jak wiele osób, ja sie zajmuje licytacja wszystko rozpisuje sobie i gram ostro blokuje tak sie wygrywa jak obecni mistrzowie ,muszą blokować ryzykować tak arymistrzowie sie utrzymali długo , tez nie wiem jak ktos moze włożyc 3 k czy ileś do puli a potem oddac pytanie wiadomo trudna kategoria chemia np to daje max 600 i elo a jak to ostatnie pytanie to gram wiadomo va bank jak musze

0

@gumaz Załóżmy, ktoś zaczyna licytację od 5 tysięcy.Co robisz np. przy kategorii wędkarstwo?

0

@FcPortoFan1999 jak moge to blokuje żeby mi zostało na podpowiedz ale w tej kategori raczej bym dał 5100 i oni by pewnie poszli va bank i bym liczył na cud bo trudna kategoia

0

@gumaz Dlatego dałem wędkarstwo bo ta kategoria dość często wypada.Niestety ale jak się nie ma szczęścia to w tym teleturnieju można odpaść nie w finale z mistrzami, ale w tej fazie 3 drużyn.

0

@FcPortoFan1999 ja kompletnie sie nie znam i pewnie moja drużyna pewnie też , tak samo ciekawostki trudne cholernie te 2 kategorie liczyłbym na cudy

0

@gumaz A jak by wyszła licytacja podpowiedzi przy równym stanie kont?

0

@FcPortoFan1999 ide o 100 wiecej cały czas , dużo drużyn odpuszcza ;P a podpowiedz mega ważna

0

@FcPortoFan1999 i wiadomo błąd wielu druzyn jak rywale maja np 2000 a ja mam 10 k i jest złota skrzynia odrazu krzycze 2000 ;P bo wiadomo co zrobia

0

@gumaz Nawet jeśli ta podpowiedź byłaby ostrzej licytowana?

0

@FcPortoFan1999 tak naprawde wszystko jest uzależnione jest od jednego jaka mam druzyne jak mam samych mózgów to bym grał ostro jak legendy takie jak ja i ty to wiadomo ;P zeby miec na bilet na pogon

0

@gumaz Bo aktualni mistrzowie, opanowali tę sztukę jak legendy z lat 2003-2005.

0

@FcPortoFan1999 zobaczyłbym arycmistrzowie vs kupidura i równy stant kont jak by to wygladało

0

@gumaz Ciężko ocenić kto by wygrał taki pojedynek, ale chyba jednak Pan Mietek by mógł porobić.

0

@FcPortoFan1999 no tutaj w każdej chwili by mógl być vabank mietek móglby juz po kwocie 2000 grac va bank

0

@gumaz Pan Mietek, to potrafił wchodzić ostro w licytacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?