La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

2

Chyba efekt nowej miotły powoli się kończy. Nie przez przypadek Flick miał tak naprawdę jeden znakomity sezon w Bayern w całej swojej karierze trenerskiej.

0

@lysy1015 raczej nie po prostu
Wracają jeszcze nie w firmie zawodnicy po kontuzjach a jest ich sporo.
1 olmo
2 Gavi
3 Ferran
4 fdj
5 Fermin Lopez
A na wrócić jeszcze Araujo.
To pół drużyny.
2.kontuzja yamala brak wiatru też obecnie Balde.Ktory też wiatr robi.
3.Mamy bardzo intensywny sezon w LM jest więcej meczy i ci co grali mogą być zmęczeni jak Cubarci czy Martinez albo kounde który widać że na dość.
Flick nie możliwości zrobienia presezonu i oni dochodzą w meczach do siebie co trwa.Jeśli awansują z 8 będą mieć 2 tyg przerwy i hak Flick mówił będą mogli potrenować bo teraz o to ciężko.

12

@lysy1015 Serio ty weryfikujesz trenera po kilku miesiącach?

0

@Borneo czyli sytuacja jak w wielu zespołach. Wcześniej ci wymienieni przez ciebie zawodnicy byli niedostępni więc teraz mimo iż wracają to sytuacja jest lepsza.

0

@Barca-Messi10 on powoli sam się zaczyna weryfikować. Ja nie jestem od weryfikowania trenera, piszę tylko że po początkowym hurra optymizmie coś się zaczyna kończyć. Tak często działa właśnie efekt nowej miotły. Po czym zespół wraca do tego co było wcześniej

0

@lysy1015 noe jest lepsza taki fermin nie miał presezonu.Taki fdj wciąż nie jest pewny kostki olmo ma znowu jakieś dolegliwości.A co jest potrzebne do Flicka systemu?fizyczność i bieganie.ztp muszą sobie wyrobić część musi złapać pewność siebie taki gavi rok czasu nie grał.Musisz być ogranym.Weszlo sporo zawodników do gry nie w optymalnej formie.Co rozbiło zespół niestety oresezonu nie ma i musisz w meczach robić formę.zto będzie miało w styczniu znaczenie jak się ograją bo skład będzie szeroki.W tej chwili robią formę więc to nie gra dochodzi teraz Ferrari i Araujo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?