La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

4

Szkoda że Legia straciła punkty :/
A jeszcze jutro o 8 rano operacje mam na przepukline pachwinową :/

konto usunięte

7

@KRISU77 Trzymam kciuki, żeby wszystko się powiodło!

0

@Marian_Pazdzioch Moja pierwsza operacja, a myśli jak zawsze przychodzą najgorsze :/

1

@KRISU77, będzie dobrze ;)
Daj znaka jak będziesz po ;)

konto usunięte

1

@KRISU77 Akurat to schorzenie, a raczej operacja na to to nie jest jakoś strasznie skomplikowana, nie? Wiadomo, że w takich chwilach są różne myśli, ale uwierz że ludzie przechodzili różne - gorsze operacje :-)

konto usunięte

3

@KRISU77 Zyczę zdrowia, ale fajnie że Legia straciła punkty ;)

1

@KRISU77 na spokojnie, przechodziłem przez to, operacja metodą Lichtensteina ;)
Kilka dni po zabiegu najgorsze, bo będziesz zależny od kogoś - wyjście do łazienki będzie wyzwaniem, wstanie z łóżka będzie wyzwaniem. Po paru dniach ból zaczyna ustępować, można powoli zaczynać się swobodniej poruszać.
Tylko ja miałem dość solidny przypadek, więc boleć miało prawo mocniej.
Po zabiegu nastaw się na kaczkę - przez 24h nie pozwolą Ci wstać z łóżka. Operacja ta odbywa się przy znieczuleniu od pasa w dół, wiec później nogi muszą dojść do siebie.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało :D

PS Dodatkowo badali mnie studenci, byli też przy operacji, uczyli się twardo - ciekawe czy tylko obserwowali czy i któryś mnie kroił :D

0

@Marian_Pazdzioch nope, to operacja z tych spokojniejszych - jeśli byś poprosił to byś i na przytomnego mógł leżeć na stole (mi to proponowali, ale nie chciałem). Ryzyko minimalne, tyle co później ból.

Ale na pewno mniej boli niż to, że Paździoch to taka menda i erosoman Halinko...

0

@Blantozaur znieczuleni to dają w kręgosłup?
I czy kroplówkę miałeś?
Bo nie wiem czy będę mógł jeść po operacji :]

0

@KRISU77 nie zdążyłem odpowiedzieć, więc zapytam jak żyjesz:D

0

@Blantozaur zabieg mam jutro
Dzisiaj nie mieli czasu
Nasza kochana służba zdrowia :]

0

@KRISU77 ło, ale w szpitalu trzymają? Czy kazali przyjść na następny dzień chociaż xd

0

@Blantozaur zatrzymali w szpitalu jutro o 6 rano mają budzić żebym się wykąpał i przygotował do operacji.

1

@KRISU77 to powodzenia, będzie git! :D

1

@esem91 już po operacji :)

0

@sevs dzięki :)

0

@Blantozaur już po operacji
Najgorsze że chodzić nie można :]

1

@KRISU77 Do jutra w łóżku. Nie polecam tego zalecenia lekceważyć, można się zdziwić jak nogi po znieczuleniu dochodzą do siebie długo... Szybkiego powrotu do zdrowia!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?