La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 802 Culés

37

Nie żeby co ale Guardiola to Edersona posadził na ławce po kilku słabszych występach, gościa z taką pozycją na rynku, a u nas nie może posadzić no name z akademii kosztem bramkarza klasy światowej

0

@Salchent dlatego Guardiola do Barcy, nie ma wyjścia już

2

@Faro oby dobre wyniki to nie był efekt nowej miotły i na koniec sezonu będziemy się cieszyć z jakiegoś trofeum, a Pepa na ławkę w każdej chwili

konto usunięte

1

@Salchent No nie wiem. Ederson już dawno mam wrażenie wypadł z topu, o ile kiedykolwiek na nim był. Do tego jego miejsce zajął Ortega, który w poprzednim sezonie rozegrał 20 spotkań i to dobrych spotkań. Mam wrażenie mówimy o najbardziej przereklamowanym i najbardziej niedocenianym bramkarzu w lidze.

0

@Salchent ja myślę że pod kątem fizyczności Flick ze sztabem zrobił kawal roboty, w presezonie. Pytanie czy efekt nie minąl. Taktycznie na pewno gramy szybciej więc to też na plus

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?