La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

0

Z drugiej strony, ciekawe w jakiej formie jest Szczęsny, że został ściągnięty z emerytury, aby być nr 1 (Wojtek raczej nie zgodziłby się na bycie rezerwowym, więc musieli mu powiedzieć, że będzie w postawie) sądzę, że gdyby Szczęsny miażdżył Penę na treningach, to dostałby jakąkolwiek szansę. Według mnie Flick nie jest takim betonem, szczególnie gdy tracimy w lidze punkty 3 mecz z rzędu, a dalej żadnych zmian

3

@Pnog37 Pena jest przeciwnym bramkarzem nie dającym nic extra i mecz z Realem tego nie zmieni

W żadnym innym topowym klubie nie miałby miejsca w 1 składzie mając Wojtka

1

@Pnog37 Ja myślę, że te plotki o tym, że Szczęsny zgodzi się wrócić z emerytury tylko jeżeli zagwarantują mu pierwszy skład były medialną bzdurą. Wrócił bo jak sam stwierdził "Barcelonie się nie odmawia" + całe jego otoczenie przekonywało go do tego, że świetnie mieć FCB w CV, więc uważam, że zgodził się nie wiedząc jaką rolę przyjdzie mu pełnić, tym bardziej, że to bardzo krótki kontrakt.

0

@Herato ja nie mówię, że Pena to dobry bramkarz, ale coś musi mu dawać przewagę nad Szczęsnym. W jego wyjścia na przedpole nie wierzę, bo idąc tą logiką, wystawny na bramkę jakiegoś Ferrana i niech się nauczy wyjąć na przedpole, na linii efekt będzie podobny. Tego, że Flick nie chce niszczyć szatni nie wierzę, w takim Realu Lunin dociągnął ich do finału lm, a na finał wchodzi Courtois i nikt się o to chyba nie obraził

@MesQueUnClub_87 a ja myślę, że nie chciałoby mu się wracać z emerytury, aby być rezerwowym jakiegoś przeciętniaka. Fajnie mieć Barcelonę w cv, ale jednak Wojtek pewnie wolałby spędzić czas z rodziną, zresztą w wywiadach też mówił, że obiecał synowi spędzać z nim więcej czasu. Przy podpisaniu kontraktu raczej wiedział na co się pisze

0

@Pnog37 Gdyby Wojtek wolał spędzać czas z rodziną to nie przyjąłby żadnej oferty ze świata piłki, ale prawda jest taka, że to tylko rok czasu i rodzina mu nie ucieknie przez ten czas.

0

@MesQueUnClub_87 może masz rację, zastanawiający jest też fakt, że skoro Pena miał być jedynką to po co nam Szczęsny? Zarabia całkiem sporo, a rezerwowym mógłby być już nawet Astralaga. Nie wiem czy aż tak bardzo bali się kontuzji Iniakiego, ale w zasadzie on i tak jedyne co robi dobrze to wyjścia na przedpole

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?