La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

3

To były czasy. 8 lipca 2013 roku David Villa został kupiony przez Atlético Madryt za sumę 5,1 miliona euro[58]. Atletico i Barcelona przeprowadziły transakcję w bardzo ciekawy sposób, gdyż Barcelona od razu po transferze otrzymała jedynie 2,1 miliona euro, kolejne 2 miliony otrzyma, jeśli Villa pozostanie w Atletico na sezon 2014/2015

konto usunięte

0

@gumaz a ten 1 milion?

1

@LambiPL a jeszcze milion, jeśli nie zmieni klubu także w sezonie

konto usunięte

2

@gumaz Pamiętam jak nam strzelił...tak jak Suarez lata później. Eh boli bo uwielbiałem go

0

@gumaz Zawsze mam niedosyt jak o nim pomyśle, świetny napastnik a tak krótko u nas grał, potem jeszcze oddany za śmieszne pieniądze do Atletico. Ogólnie za długo siedział w Valencii

0

@gumaz tylko dlatego że Barcelona poszła na rękę Villi , który mógł odejść np. za 13 do Tottenhamu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?