La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1883 Culés

0

Jak grają dzisiaj biorąc pod uwagę całe spotkanie? Widzę, że chyba była mocna nieskuteczność w pierwszej połowie, później ciężary, ale w drugiej połowie to już pięknie się rozstrzelali. Oby to było przełamanie i powrót do gry z października.

4

@macio_944 wszedł De Jong i maszyna ruszyła. Takie są fakty :P

1

@macio_944 pierwsza połowa tragedia w ofensywie, mentalnie mniej więcej to samo co w ostatnich meczach, Lamine i zwłaszcza Ferran na minus, poczatek drugiej podobnie. Po zejściu Rekina wróciła Flicki Taka

2

@Gibbon_FCB tragedia by była jakby sytuacji nie tworzyli w ogóle, a tych nie brakowało. Nieskuteczni byliśmy.

1

@ViscaelBarca2007 wyprowadzanie kontrataków też przecież było na poziomie Legii Warszawa. Mieliśmy parę okazji, ale gola zdobyliśmy po wylewie obrońców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?