La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

1

Jakby Victor gral w podstawie kosztem Fermina w poprzednich meczach to bysmy je wygrali, to jest walczak i ma talent również

17

@Faro A Fermin nie jest walczakiem?

0

@partymaker w tym sezonie nie, marnuje setki a po za tym nic nie wnosi do gry. Poza meczem z Bayernem

0

@Faro Fermin stawiany na skrzydle nic daje, ale to samo Victor.

0

@Eto'o9 R10 cały presezon tam grał i gral dobrze, tak samo w lidze strzelił gola i z ławki wyglądał zawsze dobrze

0

@Faro Pieprzysz jak zawsze. Bawi mnie mega jak ty próbujesz być oryginalny w swoich „opiniach” byle na przekór wszystkiemu i wszystkim, jakbyś chciał zrobić z siebie jakiegoś wizjonera XD

0

@partymaker a ty jak zawsze patologicznie i wulgarnie, rynsztok i tyle prezentujesz. Bo na forum o Barcelonie nie można wyrazic opinii o Barcelonie. Lepiej hejtować wszystko i wszystkich. Napisz swoja opinie ktora ma sens a nie ciągle patologiczne zaczepki typie jedynie z tego cie kojarze, z dogryzania i trollowania na poziomie gimnazjalisty co odkrył neostrade

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?