La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

W dyskusjach o złotej piłce, czy Lewandowski ją zdobędzie w następnym sezonie, zapominamy o konkurencji we własnym zespole. Raphinha i Yamal moim zdaniem nie mają dużo gorszego sezonu od Lewego. Tak naprawdę to tylko Yamal odstaje odrobinkę od Lewego. Raphinha moim zdaniem jest najlepszym piłkarzem Barcelony. To co się z nim dzieje, jest czymś pięknym. W tym sezonie wyróżnia się swoim mentalem, bramkami, asystami, kluczowymi podaniami, chorym pressingiem, czy zdolnością do gry na kilku pozycjach.

1

@Pedri16Future Pierwsz część sezonu nawet nie minęła, połowa kolejek. Nikt niczego nie wygrał, ani nie przegrał, a na dobre o złotej piłce rozmawiacie chociaż żaden zawodnik poza może Salahem i Raphina nie gra wybitnego sezonu

0

@Eklerek tak, ale to są warianty hipotetyczne. Za bardzo nie podkreślałem w tym wpisie, że to zwykłe przepuszczenia, mój błąd.

0

@Pedri16Future No w Barcelonie najlepiej grają Lewy i Raphinha. Osobiście skłaniam się ku Raphinhi. Według mnie ma większy wpływ niż Lewy. Yamal mógłby być w grze ale musi poprawić wykończenie, bo kreuje kolegom i asystuje, ale nie strzela jakoś dużo bramek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?