- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
1
Pytanie do tych co używają Twitcha. Co to znaczy " 2 Twitch subscriptions"? Innymi słowy co muszę zrobić żeby dostać tego "psa"?
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3591907
0
@Kazragore 2 suby albo gift suby dla strimerów, którzy to streamuja i mają włączone dropy na tą grę. Chyba obijetne dla ktorych ale nie wiem co to jest to comunity streamers czy jacyś szczegolni streamerzy
0
@Kazragore musisz połączyć konto twitcha z Poe/steamem (jeśli tam masz kupioną grę) i musisz dać 2 giftsuby na streamie na którym są te dropy włączone.
1
@Jakchcesz potwierdzam, zapomnialem o tym wspomniec, do dropów konto musi być połączone
0
@Jakchcesz @Faro No tyle to wiem. Ale co to są te giftsub? Za to się płaci? Czy można to za free z amazon prime bo wiem że jak płace na amazon prime to można subskrybować za darmo (przynajmniej niektóre kanały.
0
@Kazragore tam musisz zrobic suba i gift suba albo dwa suby/gift suby np. Gift suby sie płaci a z prime za darmo ale to masz tylko 1 i ja Ci nie gwarantuje czy to tak samo sie liczy, chociaż powinno. Dla pewnosci bym zrobil 1 za kase a drugi z prime, jak nìe wejdzie to musisz za dwa zapłacić. Najprosciej wejdz do streamera który to streamuje i ci wytłumaczy
0
@Faro Czyli wychodzi na to że pies by kosztował jakieś 5 dolców z tego co widzę na stronie twitcha bo jest "any tier" więc można tier 1 (o ile działa amazon).
0
@Kazragore tak, możesz najtanszy sub, kiedyś byly po 20, teraz nie wchodze na twitcha
0
@Faro Ja w sumie tam tylko włączam jak są dropy do czegoś. Tylko że zawsze robiłem darmowe ale ten pies wygląda genialnie haha.
0
@Kazragore to se kup, zawsze jakis ekskluziw xd
0
@Faro Po pieronie ekskluziw za 5 dolców każdy będzie go miał haha.