La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1883 Culés

8

Wszystkim, którym po tych początkowych miesiącach marzyły się tryplety, Ligi Mistrzów i inne cuda radzę zejść na ziemię. Mamy 12, może 13 zawodników do gry. Reszta to chłopaki ze szkółki, albo szrot. Lepimy kadrę zawodnikami pokroju Pau Victora, Gerarda Martina, Pablo Torre, Forta, czy Domingueza (z całym szacunkiem do nich). Zmiennikiem Lewego jest Ferran, Gavi wraca po roku bez gry, najwięcej w drużynie zarabia Holender, który nie daje nic, a wszystko opiera się na barkach 17-latka. To co my zrobiliśmy od sierpnia do listopada, to są wyniki ponad stan. My nie mieliśmy logicznego prawa tak grać i walcować i 99% z was dobrze o tym wie. Bo nikt o zdrowych zmysłach, po tym co widzieliśmy w zeszłym sezonie nie zakładał, że będziemy falowo ladowac po 4/5 bramki na mecz. To jest dobry prognostyk na przyszłość, bo chłopaki pokazali, że potrafią się tą pilką bawić i są przy tym Niesamowici, ale my nie mamy kadry do rywalizowania na 3 frontach i tyle. Podtrzymuje, że jakikolwiek Puchar na koniec sezonu, nawet sam Puchar Króla będzie sukcesem i dobrym osiągnięciem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?