- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1969 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1969 Culés
2
Daniel Tschofenig pierwszym skoczkiem urodzonym w 2001 roku i dalej ze zwycięstwem w zawodach Pucharu Świata.
Austriak odniósł wczoraj pierwsze zwycięstwo w karierze notując 8 podium.
Danej Tschofenig wygrał zawody w Wiśle.
Na drugim miejscu pierwszy w tym sezonie skoczek spoza Austrii i Niemiec na podium zawodów PŚ.
Szwajcar Gregor Deschwanden z 3 miejscem na podium.
Na trzecim miejscu lider PŚ Niemiec Pius Paschke (7 podium).
Polacy w kratkę. Niezły wynik Pawła Wąska (11 miejsce) i Aleksandra Zniszczoła (16). Punkty zdobyli jeszcze: Dawid Kubacki (25) i Jakub Wolny (26).
---
Aleksander Zniszczoł zdobył wczoraj 15 punktów i przekroczył granicę 1000 punktów zdobytych w PŚ w karierze.
Licząc od sezonu 1993/94 jest 7 Polakiem, który przekroczył 1000 punktów w PŚ w karierze, a gdyby przeliczyć punkty do sezonu 1992/93 na obecną punktację to Zniszczoł byłby 8 Polakiem z 1000 punktów w PŚ.
1
@Stinger_ Timi Zajc jako urodzony w roku 2000, jeśli mnie pamięć nie myli to już wygrał w Pucharze Świata.
0
@FcPortoFan1999 Tak. Zrobiłem błąd bo miało być w 21 wieku, a 2000 rok to jeszcze 20 wiek, a więc w 21 wieku czyli od 2001 roku Daniel Tschofenig jest pierwszym, który wygrał zawody PŚ w skokach narciarskich.
2
@Stinger_ Czyli klątwa urodzonego w XXI wieku finalnie złamana po tygodniu od posta @barcelonaLM
0
@Stinger_ jak na Wisłę, to całkiem fajny konkurs był wczoraj
0
@Pnog37 Niestety nie mogłem oglądać. Dopiero dzisiaj jakieś powtórki i skróty.
Liczę, że dzisiaj będzie równie dobry konkurs i że więcej Polaków będzie w 2 serii.
0
@Stinger_ wczoraj było bardzo blisko, abyśmy mieli nawet 7 w drugiej serii
0
@Pnog37 Właśnie widziałem. Szkoda, że trochę zabrakło tym bardziej, że to mogłyby być jedyne punkty Macieja Kota w tym sezonie w PŚ, a i Piotrek Żyła zyskał by więcej pewność siebie, a tak w tym momencie kto wie czy to Jakub Wolny nie jest bliżej miejsca w składzie na Titisse Neustadt.
1
@Stinger_ oni mieli trochę pecha do warunków. Pierwsze 15 skoczków miało wiatr w plecy, a reszta pod narty z niższej belki. Stoch wydawało się, że skoczył solidnie, na oko 2-3 metry od zielonej linii, a tu 10 miejsce