- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
0
Pena wczoraj kolejne partidazo do kolekcji dołożył...
1
@Rastafarnianin Bo nie wybronił karnego czy 2 vs 1?
0
@LukaszFan Zawalił tego drugiego gola, wyjściem katastrofalnym.
1
@LeoMessiiBarcaPepa powiedz mi, że nie znasz się na piłce, nie mówiąc, że nie znasz się na piłce
Zrobiłeś to idealnie
Co Pena tam zawalił? Przecież i tak by musiał wyjść i skrócić kąt, a wtedy zawodnik Borussi wystawił by pustaka koledze. Musieliby powtórzyć chyba wyczyn piłkarzy Śląska, gdzie szli 2 na bramkarza i spalili sytuację
0
@LeoMessiiBarcaPepa katastrofalne to było zachowanie Cubarsiego przy drugiej bramce .
Pena nawet jakby został w bramce to miałby 1vs2 .
0
@LeoMessiiBarcaPepa Tak czy siak by poszło 2 na bramkarza jakby nie wychodził. Teraz ludzie będą mu to wypominać, a co zrobił jeden ze stoperów przy tej akcji. O tym się nie mówi.
Pena już kilka razy świetnymi interwencjami na przedpolu ratował nas przed stratą gola. Dla mnie on by zawalił jakby popełnił faul i dostał czerwoną kartkę. Takie interwencje zawsze się wiozą z ryzykiem.
Mnie martwi gra naszych stoperów, bo od kilku spotkań wygląda to fatalnie. Teraz byle dotrwać do przerwy świątecznej z kompletem punktów.
0
@LeoMessiiBarcaPepa XD nie lubię Penii za całokształt, ale nie mów, że ten gol to jego wina. maksymalnie po części. Przecież to Cubarsi był odpowiedzialny za krycie, a pobiegł na szybko do środka boiska żeby złapać na spalonym dwóch wychodzących napastników. I złapał ich na spalonym, ale ze środka wybiegł kolejny, w tej strefy, w której stał. Po prostu nieudana pułapka ofsajdowa. A no i to podanie Inigo do Fermina nie było dobrym wyborem, bo stał za plecami obrońcy i od tego zaczęła się akcja BVB.
0
@Damiain Ok. Skoro tak piszecie to pewnie macie rację.
Nie oglądałem powtórek, tylko akcję na żywo.