La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

0

W tym sezonie widać że Barcelona zrobiła krok na przód. Od początku pandemii wygrywaliśmy ze słabszymi zespołami, ale z Bayernem PSG City Realem zawsze byliśmy underdogami. Potkniecie z taką Borussia by nikogo nie dziwiło. Wcześniej myślałem sobie. Nie no nie będziemy w finale LM bo gra jeszcze ten ten i ten który pokonał tego tego i tego. Teraz jak sobie o tym myślę, to w głowie mam „Kurde ciężko będzie, ale czemu nie. Pokonaliśmy tego tego i tego to czemu mamy nie dojść do finału”. Fajnie się tą kartą odwróciła bo ostatni sezon gdzie pokonywaliśmy naprawdę takie mocne drużyny był koło 8-9 lat temu kiedy wygrywaliśmy tryplet. Cieszy to że skład jest młody. Brakuje u nas kosmetycznych zmian, tj napastnik z ławki skrzydłowy i boczny obrońca. Wszystko da się pozyskać z wolnego rynku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?