La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

0

Zanosi się że Piotra Żyłę najszybciej zobaczymy w Pucharze Świata w Zakopcu. Oczywiście jak wywalczy sobie limit.

0

@Criss18Barca Na T4S go Austriak nie weźmie?

0

@FcPortoFan1999 Za kogo? Forma Żyły w Kuusamo nie powalała na kolana.

0

@Criss18Barca Za Stocha xd

0

@Criss18Barca Moim zdaniem Piotrek Żyła będzie miał duże szanse na wywalczenie limitu na period PŚ po TCS.
Po świętach w Engelbergu będą dwa konkursy PK zaliczane do walki właśnie o dodatkowe miejsca na PŚ w Zakopanem i loty w Oberstdorfie - łącznie tylko 3 konkursy więc nie wiem czy nie lepiej niby powalczyć o miejsce w kolejnym periodzie w którym będzie 6 konkursów ale na to niestety gwarancji, że się uda nie ma więc trzeba walczyć w każdym periodzie i konkursie.

0

@FcPortoFan1999 Stoch wciąż lepiej skacze od Żyły. Miejsca w drugiej dziesiątce w PK są znacznie mniej warte niż trzecia dziesiątka PŚ.

0

@Stinger_ No i tam właśnie Piotrek pojedzie. Jedyna szansa że Kubacki będzie słabo skakał dziś i za tydzień, bo on na ten moment wydaje się najsłabszy z pucharowej piątki.

0

@Criss18Barca myślę, że on za Kubackiego powinien jechać już na Engelberg, oczywiście o ile Dawid dzisiejszy konkurs będzie miał na poziomie wczorajszego, lub dzisiejszych kwalifikacji. Forma Żyły raczej rośnie, a Dawid po Wiśle wydawało się, że będzie w Tittise 3 Polakiem, a on skacze na 4 dziesiątkę

0

@El Plutoninho Piotr Żyła dzisiaj w PK już tuż za podium także widać poprawę i moim zdaniem będzie jednak szedł do góry. Może nie na zwycięstwa w PŚ ale spokojnie obecnego Dawida Kubackiego może przeskakiwać.

@Criss18Barca Dawid Kubacki niestety wydaje się jakby trochę zgasł. Jeśli nie zacznie punktować to nawet zmiany na TCS bym nie wykluczył.

0

@El Plutoninho Tylko ciężko od niego wymagać już tego elementu nieprzewidywalności jaki ma w sobie Żyła.

0

@Pnog37 Oczywiście trzeba poczekać na dzisiejszy konkurs ale coraz więcej wskazuje na to, że to Jakub Wolny jest teraz tym numerem 3, a nasza trójka mistrzów - weteranów to dopiero miejsca 4-6 i wcale bym się nie zdziwił gdyby to Dawid Kubacki powolutku szedł ku PK. Ale mimo wszystko zobaczymy czy konkurs to potwierdzi czy jednak Dawid się podniesie.

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie - z dwoja złego lepiej dać startować Piotrowi Żyle, który swoją nieprzewidywalnością może zaskoczyć (niestety w każdą stronę) niż Dawidowi Kubackiemu, który wydaje się skakać non stop w jeden niestety coraz słabszy punkt.

0

@Stinger_ Dawid to skocze cytując klasyk "ch**owo ale stabilnie"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?