La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

0

Dawid Kubacki potwierdza, że spada w hierarchii naszych skoczków. Nie wykluczam zmiany na Engelberg. Piotrek Żyła wraca do PŚ? Moim zdaniem szanse są.

0

@Stinger_ moim zdaniem zdecydowanie powinien

0

@Pnog37 Gdyby Piotrek Żyła dzisiaj znów był w drugiej dziesiątce w Ruce to nie byłbym tak zdecydowany ale po dzisiejszym konkursie zrobiłbym zmianę bo ewentualnie widać spadek formy Kubackiego, a Żyła pokazał, że gorszy być nie musi.

0

@Stinger_ według mnie Żyła w pś byłby mniej więcej na poziomie Stocha, on potrafi się zmobilizować na zawody, a okolice podium pk to pewnie coś w granicach 3 dziesiątki pucharu świata

0

@Pnog37 Też tak uważam, zresztą on w Wiśle już pokazywał skoki na drobne punkty z wyskokiem na coś więcej. U Dawida właśnie nie dość, że brak tej nieprzewidywalności to jeszcze przestał punktować i wygląda coraz gorzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?