- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
2
Kompletnie nie wiem co tutaj napisać ale ostatnich 6 ligowych meczów (od listopadowej przerwy reprezentacji) to totalny dramat.
Najpierw sędziowie wzięli w swoje ręce mecz z Sociedad, który Barca ostatecznie przegrała (mam wrażenie, że od tego wszystko się zaczęło), a później poza Mallorcą same albo porażki z dołem tabeli (Las Palmas i Leganes) - oczywiście może się zdarzyć strata punktów z tego typu rywalami ale dwa razy (i to dwie porażki) w tak krótkim czasie i to grając u siebie? To nie powinno się zdarzyć albo dwa remisy z bardzo solidnymi zespołami ale oddane trochę w frajerski sposób w samych końcówkach po fatalnych błędach - to pokazuje jak słaba jest Barcelona ostatnim czasie i gdyby nie Liga Mistrzów i przewaga w La Liga byłby to okres tragiczny z pokaźną stratą w ligowej tabeli do liderów z Madrytu, a tak dzięki świetnej formie do listopada Barcelona jest z nimi niemalże równo.
Ostatnie 6 meczów to ledwo 5 punktów na 18 możliwych. Nie chcę tutaj nic mówić na Flicka i Barcelonę ale to bilans godny zespołu walczącego o utrzymanie, a nie o mistrzostwo.
Real i Atletico nie dość, że odrobili całą stratę w tym czasie to jeszcze mają mecz mniej w tabeli i szanse na wyprzedzenie Barcelony, a za tydzień Barcelona z Atletico.
Chciałem dodać, że przynajmniej dobrze, że u siebie ale nie wiem czy w tym przypadku ma to jakieś znaczenie.
Niestety po fantastycznym okresie do listopada nagle coś siadło i nie dość, że gra często jest gorsza to jeszcze wyniki bardzo słabe, a Madryt tylko czeka na potknięcia.
1
@Stinger_ zaczęło się już od meczu z Espanyolem gdzie druga połowa to byl totalny piach
0
@Stinger_ pytanie co się stało ,bo tak grają jakby chcieli Flicka zwolnić xd
1
@gumaz Od razu Flicka zwolnić xD Niezła fantazja.
2
@gumaz myślę że po prostu nie dojeżdżają fizycznie. Nie ma realnej głębi i zespół po 25 meczach w ciagu 13 tygodni już nie daje rady. Do tego miał być Nico by była głębia w ataku i wiatr, to na autobusy musimy liczyć ze Yamal przełamie mur. Nico by wiele ułatwił. Barcelonie by się przydało drugie okienko jak latem 2022, gdzie trener załóżmy konkretnie odpala Lengleta, Fatiego i de Jonga poza obieg, klub z nich generuje, ściąga duże pieniądze i przychodzi ktoś na boki obrony, pivot i Nico Williams. I to uznaje jako minimum.
0
@Cvzx W sumie racja. Pamiętam wtedy pierwsza bardzo dobra połowa i zamiast w drugiej dobić rywala to wyglądało to tak jakby całkowicie zadowolili się tym wynikiem i wyszli na drugą tylko po to by dograć mecz, a Espanyol miał wtedy swoje szanse i gdyby nie wysokie prowadzenie po pierwszej połowie już wtedy byłaby strata punktów.
@gumaz No właśnie to jest dziwne bo nagle zapomnieli jak się gra? Tym bardziej, że tak dobrze szło i wydawało się, że wszyscy mocno są za Flickiem, a tu nagle zaczynają wyglądać gorzej jak za Xaviego.