La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

7

Witam po banie za napisanie prawdy o człowieku z gwizdkiem z ostatniego meczu, zdania nie zmienię :)

- Dali jakiegoś 31 łebka bez pojęcia, brak kartek, za przedłużanie gry( w pierwszej połowie dobre 10 minut, każde wybicie bramkarza, każdy aut cokolwiek trwało to zdecydowanie za długo)- bez reakcji. 2 połowa doliczone kilka minut to zmiany w obu drużynach trwały więcej.
- Za sam zamiar wejścia np była akcja w pierwszej połowie gdzie Raphnia zaczął rajd na 40 metrze ledwo zdołał uciec z nogami od jednego chłopa który leciał wślizgiem żeby odbić się od drugiego.

Ogólnie mecz przypominał bardziej KSW niż piłkę nożną. Praktycznie każde wejście to nie był atak na piłkę tylko na zawodnika. Lewy chyba ze 3 razy był ściągany przed polem karnym to samo Raphinia. Wiem że trzeba było wykorzystać sytuacje i by było git ale na ostatnie chyba 4 spotkania w 3 jesteśmy dyman* Dla mnie 100 % karny w tym spotkaniu na Raphini przecież chłop normalnie go pchnął jak ten był w biegu.

Kilka faktów:
- W ostatnich 15 meczach zachowaliśmy chociaż z 5 razy czyste konto? Hans przedłuża kontrakt bo Pena coś tam zaczął łapać ale tak nie może być nie rozumiem czego nie wstawi Szczęsnego chociaż raz na próbę.
- Ostatnie 2 ligowe mecze, 2 wybite zęby najpierw Olmo teraz Fermin- to pokłosie sędziowania
- Yamal ma decydować czy ma grać z kontuzją? Przecież po tym starciu on do końca pierwszej połowy jak miało iść do niego podanie machał ręką że nie chce piłki a jak ją dostawał odklepywał do tyłu.. Przecież to będzie drugi Ansu, w reprezentacji od dechy do dechy jakieś bezsensowne mecze towarzyskie..

Ogólnie jak było mnóstwo kontuzji to szło. Teraz mam wrażenie że Hans oszalał jak dostał tylu zawodników. W samym środku mamy przynajmniej za dużo 2, 3 zawodników oni nie wiedzą kto ma gdzie i co grać.
Casado czyści tył ok ale Pedri biega wszędzie, Olmo sam nie wie co robi na boisku ma być niby za plecami Lewego ale gra taką padakę że to jest wstyd że on tu wgl przyszedł za 60 milionów. Gavi? On wchodzi powiedzmy na pół godziny i nie słychać nawet żeby on podawał nie wiem jaką on pełni rolę na jakiej gra pozycji.. De Jong już jest na wylocie więc uff. Na szczęście nikt z nas się nie dał nabrać na pana rekina, nikt oprócz Hansa XD
Nie ma nikogo na lewe skrzydło, wypada Yamal będzie problem na prawym. Anka znowu rządzi z jakimiś ziomkami Lewy ma 4 setki i nie trafia, musimy się użerać z chłopem który myśli że jest rekinem i nie ogarnia podstaw piłki nożnej.
Pora odstawić mecze na jakiś czas całe szczęście że jest tylko Atleti bo poprostu wymiotuję La Liga, po tym co zobaczyłem. W każdej normalnej lidze jeden drugi trzeci chłop zobaczył by kartkę czy za faul czy za przedłużanie gry, upomnienie cokolwiek. Tutaj róbcie co chcecie połamcie ich na boisku nie będę reagował, podobnie było z Betisem i tym Ávilą on się zachowywał jak psychopata nie jak piłkarz, chociaż ostatnio wyleciał za sanki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?