La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1037 Culés

4

A tym czasem Real nam odjeżdża, jak dołożymy zaległe mecze realu i atletico to robi się nam duża strata.
Bokiem wychodzi nam nabijanie bramek prze lewego granie całych meczy przez Yamala , raphinhe , brak rotacji jak gra nam szła i wysoko wygrywalismy.
Pedri też powinien więcej odpoczywać.
W takim meczu z leganes czy las Palmas to ferran Torre fermin gavi fdj powinni wychodzić w pierwszym składzie a nie zajeżdżać Yamala raphinhe lewego Casado ( bo jest to dla niego mega przeskok z 3 do 1 ligii i widać że końcówki meczy, czy nawet już po godzinie to złe decyzje , błędy)

0

@Czarny_ck Z takim Las Palmas czy Leganes dostaliśmy wpie*dol nawet w mocym składzie, strach myśleć co by sie działo ze zmiennikami

Ale gra Yamala z kontuzją to kryminał

0

@LukaszFan nie zawsze w takich meczach pierwszy garnitur będzie lepszy, taki mecz to szansa dla rezerwowych by się pokazać a te nasze "stare wygi" z pierwszego mają problem czy motywacja i koncentracja,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?