La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

1

Różnica między nami, a Liverpoolem jest taka, że oni jak dominują przeciwnika to swoje okazje wykorzystują i wynik odzwierciedla poziom ich dominacji u nas zostaje tylko gadanie o tej dominacji po meczu.

2

@Pablozeusz Różnica między nami, a Liverpoolem jest też taka, że tam w ataku biega Salah z Diazem i Gakpo. Do tego Slot może z ławki wprowadzić Jote i Darwina Nuneza. U nas masz dzieciaka Yamala, starego Lewego i Raphinhe, a z ławki Pau Victora, Fatiego i Ferrana. Jest lekka różnica w jakości kadry.

0

@Ptasior No na to samo wychodzi, jakby nasi strzelali setki to byśmy byli jak Liverpool z resztą jeszcze nie dawno uchodziliśmy za top zespół w Europie razem z Live, z tym że oni nadal są, a my już zdecydowanie nie xD Przecież Lewy miał wczoraj tylko nogę dołożyć, a Raphinia niepotrzebnie się w loby bawił zamiast załadować tak jak potrafi. A ten Nunez na ławce to akurat się cieszę, że u nas go nie ma xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?