- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
0
Total War.
Na koniec roku CA obiecuje poprawę. I że nie będzie robienia głupich rzeczy. Wyglada też na to że przed nami jeszcze długie wsparcie dla Warhammera.
PS: to jest mistrzostwo... "Our approach to Blood Packs will change: If a future Total War game, thematically, requires blood then we will include it within the base game without the need for a separate purchase". Która gra TOTAL WAR nie wymaga krwi.... haha.
0
@Kazragore Ja czekam ale pewnie się nie doczekam na Hinterlands of Khuresh. Bardzo chciałbym żeby CA stworzyło ich bo miejsce na mapie jest niewykorzystane.
0
@Szreko Podejrzewam że będą i tak samo będzie Ind bo po pierwsze jest gotowe miejsce a po drugie po stracie kasy na to całe śmieszne Hyenas czy jak się miała to strzelanka nazywać im się otworzyły oczy że kasa jest w Warhammerze od tego czasu (co się zgrało z SoC) widać poprawę.
0
@Kazragore Dobrze niech robią bo mnie nie ciekawią nowi lordowie z istniejących już frakcji. Wolałbym całkowite nowości.
0
@Szreko Ja mam trochę inne podejście. Kupuję wszystko co jest bo te 80 zł raz na 3-4 miesiące to im mogę dać nie są to pieniądze ratujące życie. A najbardziej to mi się podobają legendarni bohaterowie. Czytałem książki o Gotreku i Felixie. Więc jak weszli to się cieszyłem. Potem Ulrika i jako lord Malakai Makaisson. Bardzo mi się ta koncepcja podoba bo nie wszyscy z lore się nadają na lordów a fajnie że wchodzą. Dobrze to wymyślili to im trzeba przyznać.
Czekam też na Thanquola do skavenów. I jakiegoś normalnie wyglądającego lorda dla Slaanesha chociaż nie wiem czy tam tacy są dostępni haha. Marzenie to frakcja Amazonek ale jak będą to raczej jako część Dogs of War (które podobno robią). Golgfag jako najemnik (chyba pierwszy raz w historii TW się gra najemnikami) wyszedł fajnie.
0
@Kazragore Ja zazwyczaj czekam na coś co mnie ciekawi. Nie kupuje wszystkiego i zazwyczaj jeśli to robię to jak są jakieś promocje. Nie biorę wszystkiego bo na TW mam ochotę od czasu do czasu a więcej gram w inne gry.