La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

5

W lidze bardzo głupio tracimy punkty przez nieskuteczność albo pojedyncze błędy w obronie (to drugie powinno zniknąć po powrocie Araujo i Christensena bo Cubarsi i Inigo grają zbyt dużo) ale miejmy na uwadze że Flick głównie skupia się na LM, nie dziwię się bo uniknięcie dodatkowego dwumeczu będzie mega ważne i potencjalne wyjście z miejsca 1/2 daje najłatwiejsze losowania w 1/8 co powinno bardzo ułatwić dojście do półfinału co zapewni sporo kasy. To sezon przejściowy, przed nim zakładałem że wygramy jeden z PK/SP, drugie miejsce w lidze i gdzieś ćwierćfinał LM a teraz jest nadzieja na coś więcej

0

@BORO_12 Może liga mistrzów jest priorytetem.

0

@ousmanedembele10 na ten moment napewno ale zobaczymy jak będzie w drugiej części sezonu

0

@BORO_12 który to już sezon przejściowy bo straciłem rachube przy trzecim xd

0

@Mezocyklon87 to czemu prezydenci nie dadzą zbudować trenerowi projektu tylko robią po swojemu i po każdej zmianie trzeba budować wszystko od nowa?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?