La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1413 Culés

4

Hugo Gatti o tym, kto według niego był najlepszy w historii futbolu.

"Bez wątpienia najlepszy był Pele. Zaraz za nim Alfredo Di Stefano, a potem Johan Cruijff, który był absolutnie fenomenalny. Na czwartym miejscu umieściłbym Maradonę. Messi był daleko za nimi. Wyżej od Messiego cenię Zinedine'a Zidane'a czy brazylijskiego Ronaldo. To był genialny napastnik".

0

@Safrani Chciałbym, by było inaczej, nie mam nic do Messiego. Nie chcę negować jego zasług, ale on miał naprawdę łatwo. Widziałem go w Barcelonie. Każde dotknięcie było uznawane za faul. Rywale przestali go dotykać, a cała drużyna grała pod niego

PS. Pewnie jakby się wysilił, to jeszcze znalazłby 10 lepszych od Messiego.

0

@Comentateiro za dużo pochlaliście z gattim

5

@Safrani chłop przy świętach dostał udaru xD

1

@Sinirsey @Bykunn to zarkazm panowie.
@Comentateiro Ty miałeś szczęście oglądać ich wszystkich, Ty w ogóle miałeś szczęście oglądać od podstaw kto i jak wymyślił piłkę.

0

@Safrani to nawet @Popitek12 w prime inaczej by to ułożył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?