La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

1

Wątpię, że Kamil skończyłby tak samo słabo jak Dawid. Jak nie Kamil to mógł pojechać jakiś młodzik. Różnicy by nie było

1

@VegetaPolska Stoch by walczył o drugą serię, widocznie on sam czuję, że stać go na coś więcej, dlatego chciał potrenować

1

@Pnog37 Pamiętasz o czym pisaliśmy kilka dni temu?

Oczywiście Ci "moi" juniorzy szału nie zrobili w Engelbergu i skakali trochę poniżej moich oczekiwań (szczególnie dzisiaj) ale Dawid Kubacki potwierdził, że jest do bani. On powinien trenować bo inaczej MŚ obejrzy w tv.

0

@Stinger_ liczyłem po cichu na jakiś cud, bo tydzień wcześniej w Wiśle, i Ruce jego skoki wyglądały dość solidnie. Przy takiej formie Dawida to ja już bym wolał jechać tutaj w 4, a na Ga-Pa albo Innsbruck powołać jakiegoś Joniaka, nie sądziłem, że będzie aż tak tragicznie

0

@Pnog37 On się posypał technicznie, a to niestety robota nie na tydzień. Myślę że i on sam myślał że pojedzie, zdarzy się cud i już nie wyleci z PŚ, a tymczasem nawet w PK dostawałby lanie.

0

@Stinger_ po tym co pokazał dzisiaj chyba należy "przyznać się" do błędu i go odesłać z powrotem

0

@Pnog37 Ja bym od razu to zrobił nawet jeśli to miejsce miałoby pozostać puste lub miałby je zająć Maciej Kot ale przecież ani Dawid Kubacki się nie przyzna ani Thurnbichler.

0

@Stinger_ Kubacki powie w wywiadzie, że to przez warunki, bo nie było noszenia xD

0

@Pnog37 Warunki się na niego uwięzły, inaczej teraz byłby zwycięzcą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?