La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

1

Paschke myślę że to awans gdzieś o 10 pozycji. Tutaj różnice punktowe były niewielkie.
Koszulka raczej obroniona.

0

@Criss18Barca Pamiętam jak pisałeś, że podczas TCS Pius Paschke będzie miał problemy z punktowaniem, a tutaj najprawdopodobniej Stefan Horngacher zafundował mu BPS i dlatego w Engelbergu skakał dużo słabiej.
Oczywiście teraz już nie wygrywa ale wciąż skacze na czołówkę.

0

@Stinger_ skoczył wybitny drugi skok bo mial mega warunki. On od Engelbergu jest cieniem samego siebie.

0

@Odcinkowy Czyli 4 miejsce w Oberstdorfie to tragedia i koniec kariery?

0

@Stinger_ w porównaniu do początku sezonu widać duży spadek formy.

0

@Odcinkowy Mogę wiedzieć dlaczego uważasz, że to duży spadek formy, a nie zwyżka formy Austriaków?

Oczywiście zgadzam się, że Pius Paschke nie skacze na takim poziomie jak do zawodów w Titisse Neustadt (zresztą można to zaobserwować nawet będąc tylko kibicem) włącznie ale też nie uważam, że to aż duży spadek formy - po prostu istnieje duże prawdopodobieństwo, że Paschke miał zafundowany BPS przez co w Engelbergu skakał dużo gorzej ale teraz wrócił do czołówki - on trochę stracił na formie (nie ma co ukrywać) ale i Austriacy zyskali przez co po prostu stał się wciąż mocnym punktem ale niż nie totalną jedynką.
Poza tym podejrzewam, że jego wiek daje o sobie znać - nie ma skoczka który w tym wieku nie tylko wygrałby PŚ ale i cały sezon skakał na tak dużym poziomie co Paschke w pierwszej części. Niestety pewnych rzeczy nie da się obejść ale wciąż uważam, że Paschke skacze bardzo dobrze i mimo pewnej zniżki formy (nie wiem co będzie dalej) nie uważam żeby Pius Paschke miał w tym sezonie wylecieć z TOP 10 PŚ, a nawet byłbym skłonny się założyć, że będzie trochę wyżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?