- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
1
Włączyłam na chwile skoki, czy ten komentarz na tvn zawsze był taki żałosny? Szkoda, że już my nie mamy radości z tego sportu. Musiało to kiedyś nadejść niestety. Myślałam, że chociaż któryś z naszych wróci do formy :(
0
@Lola120 co? Jaki żałosny?
0
@Odcinkowy próbują być śmieszni, źle się słucha. Nie ma podjazdu do Babiarza czy Rudzińskiego.
0
@Lola120 Matek Rudziński to akurat bardzo dobry komentator skoków narciarskich ale z Przemysławem Babiarzem niestety mocno poleciałaś.
Igor Błachut jest naprawdę bardzo dobry więc nie rozumiem jeżeli ktokolwiek się go czepia tym bardziej, że w tym momencie nie ma lepszego komentatora od niego w tym kraju.
1
@Lola120 Babiarza w ogóle nie da się słuchać
0
@Stinger_ Rudziński już nie komentuje skoków, w jego miejsce wskoczył Michał Korościel
0
@damianex10 Wiem ale jako komentator skoków narciarskich jeden z najlepszych.
Mimo wszystko nie wiem czy wiesz ale Marek Rudziński jeszcze pojawia się za mikrofonem komentując kombinacje norweską.
0
@Stinger_ Kombinacji nie oglądam, nie wiedziałem ;)