La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

1

Żyła co spieprzył. Nie ma motywacji, po co on ma startować

0

@VegetaPolska myślę, że będzie zamianka na Stocha po TCS.

0

@VegetaPolska Moim zdaniem zaczynają wychodzić braki treningowe.
Jeszcze po powrocie do PŚ był na świeżości, coś skakał, a teraz coraz gorzej.
Uważam, że Piotrek Żyła powinien odpuścić podobnie jak Kamil Stoch pewną część sezonu i trenować pod MŚ tym bardziej, że Piotrek Żyła nie walczy o wyjazd na MŚ bo miejsce ma tam zapewnione.

0

@July_6_BcN Po TCSie będą obaj skakać :P

1

@tadzik447 Po TCS mamy wciąż 5 miejsc więc ktoś wyleci, a że Dawid Kubacki zaczyna wyprzedzać Żyłę to kto ma wylecieć? Raczej właśnie Piotrek.

0

@July_6_BcN po turnieju mamy zawody w Zakopcu. Wszyscy powinni trenować przez dwa tygodnie żeby sezon nie uciekł.

0

@Odcinkowy Wiem. Ale w Zakopanem nie mamy już grupy krajowej. Mamy 5 lokat. Stoch będzie skakał (ciężko powiedzieć, że pojedzie do siebie).

0

@Odcinkowy No moim zdaniem będą trenować. Myślisz, że zrobią sobie prawie 2-tygodniowe wakacje w środku sezonu?

0

@Stinger_ to zależy czy nie będzie powtórki z początku sezonu i wiadomo jakim incydencie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?