- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
2
Jak dużo musi się wydarzyć, żeby ta banda baranów mających prawo wyborcze dostrzegła że Laporta jest nieudacznikiem? Nieprzedłużenie umowy Messiego pomimo obietnicy? Dźwignia na dźwigni? Ogromne opóźnienie budowy stadionu (przecież gadał o 1mln kary za każdy dzień opóźnienia), coroczne problemy z rejestracją zawodników? „Historyczna” umowa z Nike, która w perspektywie czasu jest po prostu średnia? Zatrudnianie nieudaczników na poważne funkcje w klubie? Kupno zawodnika za 60 mln na pół sezonu? O innych „mniejszych” zasługach już nawet nie chce mi się wypisywać. Przecież to się w głowie nie mieści.
1
@Who_you_mam ten beton nie ma rozumu, Laporta jest faworytem w kolejnych wyborach a my o jego dymisji marzymy xd.
Czekam na dzień kiedy przejdziemy na model mieszany bo tak dalej się nie da
0
@Who_you_mam taki sam casus masz w Polsce podczas wyborów parlamentarnych xD niby jednak wszyscy wiedzą, że na zmianę wybierają nieudaczników i oszustów, a jednak ciągle to robią :P Tak wygląda demokracja, kto ma lepsze gadane i potrafi w ładne słowa ubrać kłamstwa, ten wygrywa.