La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

2

3

@blakkudium Fabinho fatalnie w defensywie. AlDawsari nie wybacza takich błędów.
@mekston @escarabajo

1

@blakkudium Neymar to tam jeszcze gra coś?

2

@Ptasior "Gra" to za dużo powiedziane, ale jest tam. Obecnie połamany.

1

@blakkudium Dalej te więzadła? Czy wrocil po nich i połamał się znowu?

2

@Ptasior Coś z udem chyba.

1

@blakkudium To już chyba niestety koniec. Łudziłem się, że może jeszcze jakimś cudem znajdzie motywacje i zrobi last dance na mundialu w 2026, ale chyba nawet jakby chciał, to zdrowie nie pozwoli.

1

@Ptasior Raczej romantyczny powrót do Santosu i może, jakimś cudem, uda mu się złapać formę na Mundial, ale szczerze wątpię.

1

@blakkudium Niesamowicie zmarnowany potencjał i spieprzona kariera.

1

@Ptasior Na własne życzenie, ale co zarobił, to jego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?