La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

0

Zakładając, ze w finale zagramy z Realem to wyobraźmy sobie, ze na odprawe spóźniają sie o 2 minuty Yamal i Pedri. Wtedy tez Flick będzie trzymał sie swoich zasad? :) Mimo wszystko byłby to sabotaż ze strony trenera

0

@LukaszFan a jak spóźni się cała drużyna ? Walkower ?
Wytrzyj łzy i głowa do góry, Wojtek zagrał dobry mecz i to najważniejsze

0

@kaamil1910 Ale odkleiles xd

No zagral dobrze, wyjścia z bramki jak Pena na początku sezonu ale na lini spoko

Pytanie dość ciekawe, bo jednak karać zawodnika kosztem oslabienia druzyny to trochę niepoważne jednak.
O ile chodzi o Pene czy jakiegoś mlokosa to ok, ale juz widze, jak Flick posadzi na lawce właśnie Yamala, Pedriego czy Kounde

0

@LukaszFan ale odkleiłeś xd
Jakbyś oglądał mecze, albo chociaż czytał artykuły, to byś wiedział, że Kounde miał identyczną karę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?