La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

konto usunięte

0

No ciekawe losowanie w AO. Hurkacz jak zwykle trafia na kozaka w pierwszej rundzie, może być ciężki bój. Potem Lajovic, więc chyba ok. Potem Rune albo Beret, chociaż zobaczymy czy Duńczyk i Włoch w ogóle "przeżyją" do 3 rundy. No i potem Sinner. Niby skała nie do przejścia, ale z drugiej strony gdyby doszło do jakiegoś cudu to potem ta pierwsza połowa drabinki nie będzie bardzo wymagająca - De Minaur, Tsitsipas, Fritz, Med (Rublowa nie biorę pod uwagę).

Podsumowując Hubert musi celować w 4 rundę i starać się powalczyć z Sinnerem.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 trudna drabinka też dla Novaka. W 3 rundzie Machac, który potrafi grać wyczerpujące boje, Nole nie lubi takich zawodników. W 4 rundzie Dimitrow, chyba ok, no ale potem jest Alcaraz i tu może być grube meczycho. Oczywiście zarówno jeden, jak i drugi mogą do tego ćwierćfinału nie dojść wiedząc o wahaniach formy Serba i Alcaraza. To starcie imo byłoby 50/50. Sam Alcaraz też nie ma najlepszej drabinki, w 3 rundzie pewnie Australijczyk Thompson, potem Jack Draper - tutaj podstawowe pytanie o stan zdrowotny.

Za to cakewalk dostał Zverev - w 3 rundzie Baez (chociaż tutaj może być Kyrgios), w 4 rundzie Humbert (chociaż tutaj jest też Fils i on może być cięższym rywalem), w QF Ruud albo Tommy Paul.

No to w skrócie - w teorii z najlepszą drabinką Sinner i Zverev. Otwarta kwestia półfinałów z ćwiartek z Novakiem i Alcarazem oraz Fritzem i Medem.

2

@MesQueUnClub96 nic nie wyciągasz wniosków z tych swoich wypocin, czy to o Hurkaczu, czy Ratajskim. Większość rywali niewymagająca, słabsza, już w głowie masz potencjalne tytuły, czy chociażby awanse, a za każdym razem kończy się tak samo. Ochłoń Dodi, podejdź do tego z większym respektem, lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż niemiło rozczarować.

konto usunięte

0

@mrboom Przecież ja tylko analizuję potencjalną drabinkę? Mam napisać że przegra w pierwszej rundzie i tyle? No nie, piszę o całej drodze do finału bo każdy ze 128 zawodników takową posiada

Zresztą sam napisałem że w 1 rundzie trudny mecz z Griekspoorem

1

@MesQueUnClub96 ale historia pokazuje, że zarówno jeden jak i drugi przegrywają i to często że słabszymi rywalami. O Świątek też już zdążyłeś napisać, że nie ma z kim przegrać do finału. To nie analiza, to zwykle pieprzenie

konto usunięte

0

@mrboom No bo nie ma z kim przegrać i jak coś takiego będzie miało miejsce będzie to kompromitacja

0

@mrboom No ale Iga do półfinału nie ma prawa przegrać bo inaczej to kompromitacja xd

0

@takisobiektos oj Panowie, ciężko się z Wami dyskutuje. Jak w sporcie nie ma prawa przegrać? Mało widzieliście już sensacji? Gorszy dzień, mecz życia rywalki i po ptakach.

1

@mrboom Ja wiem co oni mają na myśli i rozumiem o co im chodzi ale to tak jak z Barceloną. Przecież ona też nie miała prawa przegrać z Leganes czy Las Palmas ale, że to jest sport i tutaj nie ma nic pewnego to przegrała (wszystkie prawa odeszły na bok) i jeśli Iga Świątek nie będzie grać "swojego" tenisa to także przegra mecz, który powinna wygrać.
Oczywiście nie wiem dokładnie w jakiej jest formie ale patrząc na to, że na AO jednak miewała problemy nie byłb pewny niczego.

Poza tym widzę, że @MesQueUnClub96 już zaczyna "tłumaczyć" Hurkacza z ewentualnej porażki. Ja wiem, że jak na pierwszą rundę to rywala ma naprawdę trudnego ale to nie Fritz czy Zverev, a i tak już obawy od samego początku ale obawy jednak są słuszne. Hubert Hurkacz często nie dojeżdża na wielkich szlemach i mimo iż w poprzednim roku zrobił dobry wynik to w tym wcale mnie nie zdziwi lotka już po pierwszym meczu. Oczywiście to tego typu zawodnik, że jeśli głowa dojedzie to i może pobić wynik z poprzedniego sezonu ale czy dojedzie?

1

@Stinger_ ja też wiem o co im chodzi, ale pięknie to przedstawiłeś jak jest w rzeczywistości.
Tym bardziej, że Dodi o tym Hurkaczu to co chwilę tak pisze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?