La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

0

W Realu u Pereza jakby ktoś odwalał cyrki z kontraktami jak De Jong, Araujo, to trybuny i nara albo szukaj sobie klubu, a u nas sie pieszczą z tymi rozkapryszonymi gwiazdkami

13

@Faro no , szczególnie nie dał sobie Bale'owi w kaszę dmuchać xD z Hazardem też bardzo szybko poszło xd

0

@ShawnC i dlatego Barca jest w ruinie, bo sprostała każdym żądaniom finansowym pilkarzy, a Real sobie kupuje i rejestruje bez problemu

1

@Faro jak my już tak działamy. Fati nie chce odejść i proszę elegancko połowę sezonu prawie na boisko nie wchodzi, a ostatnio nawet poza kadrą :D

konto usunięte

1

@Faro przecież Hazardowi kasę wypłacił i jeszcze musieli płacić Chelsea zmienne za niego. Bale zablokował odejście i kosić bajoński kontrakt do oporu.

0

@ViscaelBarca2007 i niech to samo zrobia z De Jongiem, Araujo nie będzie robil proboemow z odejściem

0

@Nightraider to sa 2 przyklady na 10 naszych z chorymi pensjami, gdzie zarabiali grube siano i kompromitowali sie w LM przez 10 lat

0

@Faro De Jong i tak już sportowo się za bardzo nie liczy dla tej drużyny, a jak będzie Araujo to się przekonamy o ile w tym okienku nie odejdzie

konto usunięte

2

@Faro ale jakie środki ma podjąć zarząd? Fatiego Flick wywalił poza obieg i siedzi na trybunach. Nic więcej nie zrobią bo to łamanie prawa. Frenkiego wystawia trener. Już jeden trener od nas odszedł bo zarząd mu się wtrącał do zarządzania projektem. Nic więcej nie będą w stanie zrobić. Możemy tylko liczyć, że Flickowi Frenkie się znudzi i też ześle go do klubu kokosa.

0

@Faro w ruinie jest przez dawanie kontraktów z kosmosu przez Bartomeu, a teraz jest właśnie zgoła inaczej jeśli się nie myle.

0

@Nightraider i to jest hipokryzja tego klubu, Fati nie zawala bramek, wylot na trybuny, De Jong zawala co mecz, wchodzi regularnie na plac xD
@Gaucho jest, ale poczytaj komentatze pod artykulem o Araujo już są posty, że powinien dostać 15 mln id klubu

konto usunięte

1

@Faro trudno by gracz ofensywny zawalał bramki. I jaka hipokryzja? Jeśli trener nie wystawia piłkarza, to wiedz że na treningu jest beznadziejny. A jak już wylatuje na trybuny na rzecz 16-latka, to bym rzucił nawet określeniem "Wrak". De Jonga nie wywali, bo Bernal mu się połamał. Musi lepić z tego co ma, a w rezerwach głównie grający wyżej pomocnicy teraz są na topie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?