La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

6

Moim zdaniem Wojtek tak nie swój jest w tej bramce. Ja wiem, że on mało co grał w tej bramce od pół roku ale myślę, że Flick to wszystko doskonale widzi i nie był przepadek, że Penia tyle broni. Puchar Króla i to będzie chyba na tyle przygody Wojtka z Barceloną.

2

@bartekvisca ja myślę że taki był plan od początku ;) opcja awaryjna na wypadek jakiejś tragedii ze zdrowiem Peni

1

@bartekvisca Gdyby nie to czerwo, to mówilibyśmy o dobrym występie Wojtka, więc to nie jest tak.
Niestety to największy niefart jaki mógł się przytrafić w tą kartką.

1

@bartekvisca nie grał tyle czasu więc jasne że na tym przedpolu nie będzie pewny w 100%, na linii to topka światowa a do gry na przedpolu się przyzwyczai, ostatni raz grał tak w Arsenalu

0

@Bykunn raczej Wojtek nie wracałby z emeryturki dla takiego scenariuszu więc wątpię że taki plan był od początku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?