La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

3

Swoją drogą nadal jestem ciekawy jak we wczorajszym meczu pan Vini Jr nie złapał drugiej żółtej za stempel na Kounde. Przecież mógł go wykluczyć na wiele tygodni.

1

@Aureczek No i Camavinga też nie dostał drugiej żółtej za ewidentny faul taktyczny.

1

@Aureczek Bardziej ciekawe jest jak Camavinga dograł tą połowę. Póki skończyło się zwycięstwem Barcy w regulaminowym czasie to wszystko rozeszło się po kościach ale byłbym bardzo bardzo rozgoryczony jakby jednak Real złapał kontakt i doszłoby do karnych czy innej katastrofy.. Po tym faulu taktyczym Camavinga wiedział, że został oszczędzony i jak bronił to biegał pasywnie metr od zawodnika Barcy żeby broń boże nawet nie dotykać, gwizdek i fik do boxu. Żaden argument, że sędzia zabiłby ten mecz do mnie nie przemawia w tej sytuacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?