La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

9

Głosy po zakupie przez Real kilku zawodników i sprowadzeniu Mbappe...
"Perez świetnie odmładza i szykuje skład na lata."
"Zdominują piłkarski świat."
"Real kupuje przyszłych zdobywców ZP"

Borek po ostatnim Klasyku:
"Real potrzebuje przebudowy"

I tyle...oby Galacticos vol 2, skończyło jak ich poprzednicy.

0

@norbi77 Plan był pewnie dobry, ale obrona im się tak posypała, że jest na poziomie ligowego średniaka. Jakby jeszcze Rudiger złapał uraz, to kompletna katastrofa.
Kiedyś Carvajal i Marcelo niszczyli na skrzydłach każdego, a teraz to ich skrzydła są niszczone.

Tchuameni i Camavinga mieli być wschodzącymi gwiazdami, a na razie zawodzą.

W ataku Vini jakoś wygląda i Mbappe powoli wchodzi na poziom. Bellingham im się tylko udał.

Ale generalnie to i tak jest zaskakujące, że oni w lidze zdobyli tak dużo punktów.

1

@norbi77
"Mekebe jest niesamowitym graczem, ale wróci Gavi, a on z Ferminem pod Flickiem mogą narzucić taką intensywność, że wszyscy oczy będziemy przecierać. Lamine ma jeden z największych jak nie największy talent na świecie. Jest Cubarsi, Pedri jeśli wróci na swój poziom i dojdzie Balde. Szkółka naszą siłą, ja tam jestem dobrej myśli ;)"
Ja tam byłem dobrej myśli ;)

1

@Fantastyczny Chłopiec
Od początku pisałem, ze mogą kupować Mbappów, Haalandów i Daviesów, ale jak nie będzie zespołu, to będą ciężary.
A najwięcej radości sprawiło odejście Kroosa i powtórzę, że to będzie dla nich problem jak u nas po odejściu Xaviego i Iniesty.

2

@norbi77 Za dużo indywidualności i za dużo gwiazdeczek w jednym zespole nigdy nie wróży nic dobrego. Pokazał już to przykład chociażby psg, teraz pokazuje to real ;)

1

@norbi77
U nas młodzi tworzą zgrany kolektyw. Szkółka i wspólne granie na wielu etapach rozwoju dają efekty, plus wrócił charakter Gaviego, co jest niezbędne do zwycięstw w ważnych spotkaniach. Mam nadzieję, że RonalDZIK zostanie, bo to też wielki walczak.
Modricia też stracili, a o tym się nie mówi. W sensie ma swój wiek i malutko gra, w pakiecie z niemcem to duża luka.

1

@Fantastyczny Chłopiec
Modrić powinien był odejść razem z Kroosem...po wygranej LM i mistrzostwie, a jak w tym roku im nic nie wpadnie, to przykry dla niego koniec kariery...i mi by to odpowiadało :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?