La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

4

Ciekawy ten eksperyment z brakiem napastnika, na początku mocny efekt zakończenia bo obrona nie wiedziała co się dzieje ale z czasem się ogarnęli. Na dłuższą metę to nie przejdzie ale może to być rozwiązanie na zaskoczenie przeciwnika w trakcie meczu. Niech Flick testuje jak jest okazja ale mam nadzieję że Pau Victor wyjdzie w drugiej połowie i Pedri odpocznie

0

@BORO_12, tak się ogarnęli, że po pierwszej połowie powinni przegrywać 3:0.

0

@BORO_12 Też chcę Victora. Chcę też Torre za Raphinhę oraz Forta za Kounde. Powinni odpoczywać.

0

@esem91 z czasem się ogarnęli ale stracili już dwa gole xd. Nie było już potem takiego chaosu jak na początku ale mecz i tak absolutnie zdominowany

@addept no dużo meczów przed nami więc mam nadzieję na te rotacje, trzeba też budować tych zmienników a Fort to już nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?