La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2250 Culés

konto usunięte

3

Forma Gaviego, a Fatiego po kontuzji to przepaść. To chyba pokazuje jak ważny jest mental.

6

@Damiain powtórzę kolejny raz, Fati sobie ubzdurał po kilku czy kilkunastu dobrych meczach, że jest nowym Messim. Sława, pieniądze, dycha na plecach i odbiło chłopakowi.

0

@Damiain Gavi połamał się raz
A Fati chyba z 4

konto usunięte

1

@Krzysztof1987 ale Fati wyglądał już tak po pierwszym połamaniu, więc kiepski argument

konto usunięte

0

@mrboom nie sądzę. w mojej ocenie miał jakąś barierę psychiczną po powrocie, a później totalnie się wszystko posypało. zgodzę się tylko z tym, że danie mu 10 to była przesada, ale nie widziałem, żeby mu od tego szczególnie odbiło.

0

@Damiain zwróć uwagę na jego zachowanie na boisku. Poczuł się gwiazdą pełną gębą, a kwintesencja tego, były jego cieszyński, a raczej ich brak, przechodził do tego na porządku dziennym, jakby w swojej karierze zdobył już z 500 bramek.
Oczywiście to jest tylko moja opinia, ja to tak odbieram.

konto usunięte

1

@mrboom uważam, że np. Ferran ma większe ego od Ansu. Pomimo, że jest o wiele lepszym piłkarzem obecnie (choć nadal kiepskim :) )

0

@Damiain tzn. ja mówię o czasie, jak jeszcze coś wracał po tych kontuzjach i grał i czasem coś strzelił.
Teraz już chyba sam zdaje sobie sprawę z tego, że jest mierny i żadna gwiazda nie będzie.

Co do Ferrana zgoda 100%. On dla mnie by się w ekstraklasie nie wyróżniał na tle naszego polskiego tartaku :)

0

@Damiain to powiedz mi ile meczy, minut zagrał Fati zanim się 2 raz połamał ??

konto usunięte

0

@Krzysztof1987 a jakie to ma znaczenie w kontekście jego mentalności, o czym wyżej pisałem?

0

@Damiain no że jedna kontuzja jest znacznie mniej wpływającą na twój Mental niż zmarnowane 3 lata z powodu kontuzji

konto usunięte

0

@Krzysztof1987 ale on po tej pierwszej, najbardziej poważnej kontuzji już taki był pod względem mentalnym. Przecież on jedyne o czym myślał na boisku to unikanie pojedynków fizycznych. Czego Ty nie rozumiesz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?