- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2250 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2250 Culés
3
Forma Gaviego, a Fatiego po kontuzji to przepaść. To chyba pokazuje jak ważny jest mental.
6
@Damiain powtórzę kolejny raz, Fati sobie ubzdurał po kilku czy kilkunastu dobrych meczach, że jest nowym Messim. Sława, pieniądze, dycha na plecach i odbiło chłopakowi.
0
@Damiain Gavi połamał się raz
A Fati chyba z 4
1
@Krzysztof1987 ale Fati wyglądał już tak po pierwszym połamaniu, więc kiepski argument
0
@mrboom nie sądzę. w mojej ocenie miał jakąś barierę psychiczną po powrocie, a później totalnie się wszystko posypało. zgodzę się tylko z tym, że danie mu 10 to była przesada, ale nie widziałem, żeby mu od tego szczególnie odbiło.
0
@Damiain zwróć uwagę na jego zachowanie na boisku. Poczuł się gwiazdą pełną gębą, a kwintesencja tego, były jego cieszyński, a raczej ich brak, przechodził do tego na porządku dziennym, jakby w swojej karierze zdobył już z 500 bramek.
Oczywiście to jest tylko moja opinia, ja to tak odbieram.
1
@mrboom uważam, że np. Ferran ma większe ego od Ansu. Pomimo, że jest o wiele lepszym piłkarzem obecnie (choć nadal kiepskim :) )
0
@Damiain tzn. ja mówię o czasie, jak jeszcze coś wracał po tych kontuzjach i grał i czasem coś strzelił.
Teraz już chyba sam zdaje sobie sprawę z tego, że jest mierny i żadna gwiazda nie będzie.
Co do Ferrana zgoda 100%. On dla mnie by się w ekstraklasie nie wyróżniał na tle naszego polskiego tartaku :)
0
@Damiain to powiedz mi ile meczy, minut zagrał Fati zanim się 2 raz połamał ??
0
@Krzysztof1987 a jakie to ma znaczenie w kontekście jego mentalności, o czym wyżej pisałem?
0
@Damiain no że jedna kontuzja jest znacznie mniej wpływającą na twój Mental niż zmarnowane 3 lata z powodu kontuzji
0
@Krzysztof1987 ale on po tej pierwszej, najbardziej poważnej kontuzji już taki był pod względem mentalnym. Przecież on jedyne o czym myślał na boisku to unikanie pojedynków fizycznych. Czego Ty nie rozumiesz...