- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
1
Ciekawy kierunek.
1
@blakkudium To nie jest dobre dla jego kariery.Zwłaszcza dla reprezentacji ten Meksyk..
1
@FcPortoFan1999 @blakkudium a 'krzyż' mu na drogę... a może się rozwinie ;]
0
@FcPortoFan1999 Obstawiam, że pogra w Meksyku parę lat, potem powrót do Europy, przykładowo, liga grecka/turecka.
0
@FcPortoFan1999 dla tej reprezentacji i tak nie ma ratunku, także niech sobie ze swoją karierą robi chłopak co uważa :)
1
@ojWojtek W Meksyku, to za bardzo się nie rozwinie. @blakkudium Nie uważam tego za właściwy dla niego samego transfer. @mrboom Nie ma ratunku, a będzie jeszcze gorzej.Czyli Jesteśmy w dziurze...a problem jest taki że My się tam zaczynamy urządzać.
0
@FcPortoFan1999 może mu nie zależy na jakichś sukcesach czy zaznaczeniu się jakos wybitnie.
trochę mi to przypomina Mierzejewskiego - trochę u Chińczyka, trochę w Arabii, trochę w Tajlandii.
pokopie, pozwiedza, pożyje, coś odkryje a po karierze opowie :)
0
@ojWojtek To będzie obieżyświatem.Za 2 lata Azja i tak dalej..
0
@ojWojtek
@FcPortoFan1999 a może nie dostał żadnej oferty z Europy. Poszedł do Meksyku bo zaproponowali mu 2 3 razy tyle co w USA....
0
@FcPortoFan1999 gdzie tam, trzeba Ameryki zwiedzić...
było USA, teraz Mexico... później czas zejść niżej xD
0
@Krzysztof1987 Mógł zostać w MLS. @ojWojtek Lepiej jakby w USA został.
0
@FcPortoFan1999 albo głupi albo mu się w USA znudziło i szuka czegoś innego...
0
@ojWojtek Bo Meksyk, po prostu jest niemedialną ligą.
0
@FcPortoFan1999 no ale idą tam Gignac'i i inne Canalesy czy Rondony, które najlepsze mają za sobą.
I potem jest taka Pachuca, która łoi zdobywce Copa Libertadores, więc slabiaki tam nie grają :)
0
@ojWojtek Tylko że tamci piłkarze to najlepsze mają zwyczajnie za sobą.
0
@FcPortoFan1999 ty byś został gdybyś miał.na stole 3x tyle na 4 lata ??
0
@Krzysztof1987 Pewnie że bym nie został.Niemniej to mnie dziwi że Meksyk, jest w stanie przebijać ofertą pieniężną Stany.
0
@FcPortoFan1999 kartele robią swoje.
0
@Krzysztof1987 Ale że aż tak bardzo?
0
@FcPortoFan1999 kilka gwiazd z Europy tam grało. Bogusz też raczej kokosów w USA nie miał.
Pewnie kilka klubów stać żeby sobie zafundować taka jedna wisienkę na torcie. Może też liczą na 2 lata kozak i transfer do Europy.
0
@Krzysztof1987 Mi tak średnio odpowiada ten kierunek transferowy.