- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
0
Przecież jakby Tusk tak stał gdzieś na świecie i by go nie chcieli wpuścić to już Stanowski z Mazurkiem wrzucali by film z całkowitą kompromitacją Tuska i jak taki ktoś może być premierem xD
2
@Rastafarnianin uległeś propagandzie niestety :(
1
@Rastafarnianin spokojnie Mateusz już wyjaśnił, że on tylko o drogę pytał, a jak wiadomo on znany jest z tego, że mówi prawdę więc sprawa zamknięta. Tusk do kryminału.
0
@Kondziu_FCB a jak wyjasnił to spoko, to jest ok, zrozumiała sprawa, przepraszam za fejka
0
@Rastafarnianin Tylko, że Mati nie jest aktualnie premierem i nie wiemy, czy Mazurek-Stano o tym nie nagrają, mają w końcu odcinek raz na tydzień.
0
@arasz1819 Ciekawsza jest ta niby przypadkowa Ukrainka która to wszystko nagrała i przypadkiem ma trochę obserwujących z obecnej koalicji rządzącej.
0
@urbipl ja myślę że ona była wysłannikiem Tuska która szeptała do ucha ochronie że mają zrobić szopkę z Mateuszem
0
@Rastafarnianin Blah blah blah Stanowski z PISU!!1!
0
@urbipl czyli Tusk trzęsie nie tylko Europą, ale i Stanami. Dobrze mieć takiego premiera :]
0
@Bykunn Kto wie na marszu była ...
0
@urbipl już pomijając te żarty to czy jest pewność że ona wrzuca filmy i zdjęcia robione samemu? W sensie pokazuje się na nich czy coś?
0
@Bykunn Nie wiem tego dokładnie ale warto zobaczyć kto ją obserwuje, zbiór przypadków.Sprawa świeża pewnie coś jeszcze wypłynie.
0
@Bykunn
Ale serio Ci wygląda to na to, jak przedstawiają media? Przecież widać, że pyta o drogę, a na początku sięga po coś do kurtki, może dowód, może legitymację, ch... wie bo pocięli filmik. Oczywiście beton partyjny wszystko łyknie.
1
@BorzyKrzys mi to na nic nie wygląda bo mam kompletnie w nosie co tam Mateusz robił. Mógłby siedzieć nawet z Elonkiem na scenie :D śmieszy mnie też że ludzie szukają afer w takich tematach
1
@Bykunn Ja też mam w to... boli mnie tylko skala manipulacji w mediach.