La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

0

Jeżeli by się tak stało, to będziemy mieli znak czasu, że prawie 38-letni Djoko wygrywa szlema, pokonując dużo młodsze top3 rankingu po kolei. Ale do tego daleka droga, dopiero 1/3 roboty wykonana.

2

@GigiAmoroso Sinnera myślę, że tylko Djoko i Rafa w prime byliby na tym turnieju w stanie pokonać. Będę kibicował każdemu innemu niż Włochowi, nawet "słodkiemu" Saschy

1

@Eklerek Sinner jest w uj mocny, zwłaszcza w Australii. Novakowi w potencjalnym finale może pary zabraknąć na młodego Włocha, ale zobaczymy czy Serb w ogóle się tam dostanie.

0

@GigiAmoroso Ma szybkie i płaskie uderzenia pod końcową linie, w dodatku kątowo świetnie gra, a dzięki szprycy również do wszystkiego dobiegnie, serwis również jeden z lepszych. Kompletny się obecnie wydaje na twardej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?