La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

4

Idealne podsumowanie

3

@BorzyKrzys Myślę, że mimo wszystko zasługuje na więcej czasu.

2

@BorzyKrzys Lepsze jest wrogiem dobrego. Motyw przerabiany swego czasu w Arsenalu.

1

@DonCarletto Żeby zniszczyć klub do końca? Konflikty z piłkarzami, wyrzucenie Danilo i ciągle problemy ze zmotywowaniem zespołu, błędy taktyczne, brak jakichkolwiek oznak poprawy.

1

@BorzyKrzys Ten klub (a tak dokładnie zarząd) to sam się prawie zniszczył do końca, a za wywalanie zawodników z tego co wiem odpowiada Giuntoli a nie Motta. Każdy projekt potrzebuje czasu, tym bardziej, że to jest praktycznie skład złożony na nowo i jak się utrzyma na pucharach to powinien zostać. Jeśli chodzi o konflikty z piłkarzami, to dopiero co czytałem, że stoją za Mottą i absolutnie nie chcą jego zwolnienia. W dodatku Motta to mimo wszytko wciąż świeży trener i Juve doskonale o tym wiedziało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?