La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

0

Wczoraj się w*****łem na ostatniej misji w Dying Light i odinstalowałem grę. Ale ze mnie pizda.

8

@Martwy z grzeczności nie zaprzeczę

2

@Martwy Dying Light to akurat przeszedłem i to dwa razy, ale jeśli chodzi np. o gry typu Sekiro to nawet nie wiem ile razy ja tę gę odinstalowywałem i instalowałem ponownie, ale dużo :d

1

@MesQueUnClub_87 Nie grałem w Sekiro. Ale to DL mocno zirytowało na końcu xD

1

@Martwy No gry Soulike są specyficzne i trzeba się mocno polubić z umieraniem bo tego nie da się uniknąć. Najpierw trzeba umrzeć, a dopiero potem obmyślić strategię. Jeśli grałeś na konsoli to masz zapisane savy, więc jak teraz zainstalujesz grę ponownie to możesz zacząć od tego samego momentu.

1

@MesQueUnClub_87 O widzisz, tego nie wiedziałem bo to pierwszy raz tak "emocje" poniosły :D Dzięki wielkie, sprawdzę to :))

To od jakiej giery zacząć z "soulslike"?

2

@Martwy Myślę, że od "Lord of the Fallen", "Elden Ring", " Wukong" albo "Nioh". One są najbardziej przystępne dla początkujących

1

@MesQueUnClub_87 Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?