La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

6

Słuchajcie co mi się przytrafiło. Wchodzę do tramwaju, a tam przy wejściu od razu zostałem zaatakowany przez funkcjonariusza Wielkiego Oszustwa Świątecznego Przekrętu. Zaatakował mnie wściekłym pytaniem "czy wesprę orkiestrę?"
Czując się osaczony i wręcz zmuszony by zapłacić haracz by odzyskać wolność, wyciągnąłem banknot 20 złotowy, w nadziei by to wystarczyło, żeby móc spokojnie odejść i wręczyłem żołnierzowi Owsiaka.
W państwie Tuska nie można spokojnie przejechać paru przystanków tramwajem, by nie trzeba było płacić daniny na ferajnę Rudego.
I tak za moje pieniądze Owsiak będzie sobie żył w swojej luksusowej willi.
Otwórzcie oczy!

konto usunięte

0

13

@Comentateiro ja zawsze pytam gdzie mają instrumenty skoro to orkiestra, a potem dzwonię po milicję.

0

@arasz1819 Dziękujmy świadomym tej hucpy.

1

@Comentateiro tak wygląda rzeczywistość? Czy może rzeczywistość w telewizorze? Gdzie leży prawda?

1

@Popitek12 Prawda jest taka, jak się ją opisze.

2

@Comentateiro ja bym sie cieszyl. W moim wieku wosp to jedyny dzien w roku, kiedy mlode laski jeszcze do mnie zagaduja.

1

@Szklaner To był młody lasek. Ale w sumie jako cisgenderowemu lewakowi, to mi w sumie obojętne

1

@Comentateiro mam nadzieje, ze go zbajerowales i zaprosiles do siebie, skoro juz tyle zainwestowales w ten zwiazek?:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?