La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

12

Wiosna to najwspanialsza pora roku. Jedni chodzą w bluzach, drudzy w koszulkach. Jedni narzucą na siebie więcej, drudzy mniej. Jedni mają spodnie, inni spodenki. Każdy ubiera się tak, jak mu wygodnie, więc w efekcie nikomu nie jest ani za zimno, ani za ciepło. Człowiek nie marznie, nie trzęsie się, ale też nie jest spocony, by kapało z niego strumieniem. Wszystko budzi się do życia, kwitnie, więc automatycznie nie ma chandry, przybicia, senności, ale z drugiej strony człowiek nie jest też wykończony astronomicznymi temperaturami. Słońce, delikatny wiatr, zapach drzew i kwiatów sprawia, że chce się żyć.

Wiosna to najwspanialsza pora roku.

1

@NeroTFP1 Szczególnie wiosna w styczniu. Pogoda dzisiaj aż chce się żyć :)

1

@July_6_BcN
To jeszcze chyba przedwiośnie. Ciekawe, czy to Żeromskiego...

2

@NeroTFP1 Muniek Staszczyk śpiewał:
Czujesz jak tu pachnie tak wygląda chyba raj
Najlepsze miesiące to kwiecień, czerwiec, maj

I ja się z nim zgadzam ;)

3

@NeroTFP1 Piwo nie za zimne, nie za ciepłe, piwo wiosną jest idealne

1

@NeroTFP1 u mnie dzisiaj 12 stopni, to już regularna wiosna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?