La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

4

I zaczyna się przepiękny luty w którym Real ma 3/4 mecze bardzo trudne w lidze + PK + dodatkowe mecze LM z być może bardzo wymagającym rywalem. Jeśli oni tutaj rzeczywiście fizycznie bez kontuzji dadzą radę utrzymać regularność to podpisali pakt z diabłem..

Przy czym bardzo mądra rotacja Flicka ostatnio. Yamal, Rapha, Lewy, Gavi, Pedri podlegają sporej rotacji. Jedynie chyba Koundé zajechany jak volkswagen passat 1.8 tdi..

0

@pozor o cholera. Coś mi się kalendarz spóźnia bo u mnie dopiero 30 stycznia. ;)

0

@pozor żaden pakt z diabłem. Real Madryt za kadencji Pintusa fizycznie zawsze wyglądał dużo lepiej na wiosnę niż jesienią.

0

@VegetaPolska to prawda, ale przy takim twrminarzu i dodatkowych spotkaniach jeśli wszyscy skończą maraton bez kontuzji z dobrą formą to będzie cud

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?